Krok I

Spotkanie z Klientem

Najpierw rozmawiamy o Tobie i Twoim wymarzonym wnętrzu. Poznajemy Twoje potrzeby, upodobania oraz styl, który Ci odpowiada. Możesz pokazać nam inspiracje (na zdjęciach lub w postaci moodboardów itp.), które odzwierciedlą to co Ci się podoba. Omawiamy kolorystykę, materiały, meble i sprzęty, które są wymarzone dla Ciebie. Jeśli posiadasz rzut Twojego mieszkania lub domu – koniecznie weź je ze sobą. Opowiedz nam o swoim stylu życia, a także o innych domownikach mieszkających razem z Tobą. Wspólnie odnajdziemy to, co będzie najlepsze dla Ciebie. Dzięki temu wykreujemy projekt najbardziej pasujący do Ciebie, Twojego sposobu życia. Rozmawiamy o zakresie usług, które zrealizujemy, o terminach, a także o budżecie, którym dysponujesz.

Krok II

Inwentaryzacja wnętrza

Dokonujemy opomiarownia pomieszczeń, wykonujemy zdjęcia poglądowe oraz opisujemy wyposażenie. Jeśli posiadasz szczegółowe rzuty z wymiarami mieszkania, z przyłączami wod-kan, przyłączami elektrycznymi itp. to koniecznie nam je przekaż. Ułatwi nam to pracę i pozwoli stworzyć jeszcze lepszy projekt dla Ciebie.

Krok III

Projekt koncepcyjny

Przygotowujemy dla Ciebie propozycje układu wnętrza (projekt aranżacji) w dwóch wariantach wraz ze wstępnymi wizualizacjami (poglądowe widoki 3D) oraz rzutami przedstawiającymi układ funkcjonalny pomieszczeń. Wstępnie przedstawiamy Ci również proponowane przez nas materiały. Następnie rozmawiamy i nanosimy ewentualne zmiany. Oczywiście, wszystko zgodnie z Twoimi uwagami oraz sugestiami. Kiedy zaakceptujesz preferowany wariant z uwzględnieniem użytych przez nas w projekcie materiałów, kolorystyki, mebli, płytek oraz zastosowanych rozwiązań projektowych – przechodzimy do kolejnego etapu projektowania.

Krok IV

Wizualizacja

Tak samo jak Ty lubimy patrzeć i w ten sposób oceniać zaprojektowaną przestrzeń. Dlatego przygotowujemy Ci fotorealistyczne wizualizacje 3D. Dzięki temy z dużą dokładnością zobaczysz jak będzie prezentować się Twoje wymarzone wnętrze po zrealizowaniu projektu.

Krok V

Projekt wykonawczy

To dokumentacja techniczna. Obejmuje ona rzuty i przekroje, a także wymiarowania. Są to rysunki techniczne dla wykonawców (rzuty i przekroje), m.in.: projekt rozkładu punktów świetlnych oraz usytuowania gniazdek elektrycznych i włączników, projekt usytuowania punktów hydraulicznych, projekt posadzek, projekt sufitów podwieszanych. Ponadto dokumentacja zawiera zestawienie ilościowe materiałów i elementów wyposażenia oraz kosztorys. W zestawieniach wskazane zostają miejsca możliwego zakupu ww. elementów wystroju i materiałów. To wszystko ułatwi pracę Twoim wykonawcom i pozwoli zoptymalizować Ci koszty i czas związany z wykończeniem Twojego domu.